logo
 Charterdato 29. oktober 1984  Onsdag 17. januar  2018 
INFORMASJON
 » Nyheter
 » Lenker
LIONS
 » Om Riska Lions
 » Lions Norge
 » Eruba-prosjektet
 » Tulipanaksjonen
 » Røde Fjær
 » Juleutlodning
 » Fureneset aktivitetssenter
 » Lions etiske norm
RISKADAGENE
 » Riskadagene 2017
 » Riskadagene 2016
 » Riskadagene 2015
 » Riskadagene 2014
 » Riskadagene 2013
 » Riskadagene 2012
 » Riskadagene 2011
 » Riskadagene 2010
 » Riskadagene 2009
 » Riskadagene 2008
 » Riskadagene 2007
 » Riskadagene 2006
 » Riskadagene 2005
 » Riskadagene 2004
 » Riskadagene 2003
 » Tidligere arrangement
 » Presseomtaler
TETTSTEDET HOMMERSÅK
 » Generell informasjon
 » Historikk
 » Verdt å se
 » Turforslag
 LIONS: Om Riska Lions
Onsdag 01.01.03
Medlemsliste pr. 05.02.2015

Oversikt over medlemmene i Lions Club Sandnes / Riska pr. 05.02.2015 (ektefelle i parantes).

Berge Sven Arne (Janne) 91577030 post@farstad-catering.no
Berge Sverre (Sissel) 90780855 berge.sverre@lyse.net
Bjelland Tor Olav (Marit) 95272397
Dalane, Jarle (Margunn) 911 29 721
Dalane, Oddvar 94002754 oddvar.dalane@halliburton.com
Eikeland Arne (Audhild) 91668307 a-eikela@online.no
Eikeland Mangor (Kirsten) 95936055 mangor.eikeland@lyse.net
Fjeldtvedt Ole (Astrid) 91310570 Ole.Fjeldtvedt@iCloud.com
Frøyland Magne Torbjørn (Liv Marit) 91574481 magne.froeyland@rogfk.no
Furuhaug Sigurd (Evelyn) 99473340 sig.furuhaug@lyse.net
Gaudland Tom (Tone) 92436121 tom@gaudland.no
Hagen Per (Kjellaug) 48280899 hagen.per@lyse.net
Hauge Arne (Else Marie) 90649838 arne@bbetakst.no
Hjellen Anders Petter (Jeanett) 93482933 anders.hjellen@lyse.net
Håversen Marton (Asgerd) 90853163 marton@lyse.net
Johansen Torbjørn (Sigrun) 92866138 torbjrn1958@hotmail.com
Karlsen Aksel (Sylvi) 95984506 aksel.karlsen@gmail.com
Larsen Rolf (Inger Marie) 40408449 rolflarsen@lyse.net
Liseth Bjarne (Eldbjørg) 90058520 bjarne.liseth@lyse.net
Njærheim Leif (Berit) 91391611 injae@online.no
Olsen Charles 51679956
Ommundsen Roald (Anne) 90883479 roald.ommundsen@npd.no
Pedersen Einar O. (Anne Kathe) 97502700 einar.pedersen@lyse.net
Rognstad, Jarle
Senstad Sven (Randi) 91702160 ssenstad@online.no
Skjørestad Dan (Jofrid) 95106584 dan.skjorestad@gmail.com
Sporaland Svein A. (Hanne G) 95159317 sas@ncc.no
Sævareid Audun (Anne Marie) 91314017 asaevar@online.no
Sømme Gaute (May-Brit) 93241710 gaute.somme@lyse.net
Varaas Einar (Sissel) 90053777 einarvaraas@me.com
Ådnøy Odd Magne

SØK

GOD JUL!

Lions Club Sandnes/Riska ønsker alle brukere av nettstedet www.riskalions.no en riktig god jul og et godt nytt år!
RISKADAGENE 2018
Riskadagene 2018 arrangeres helgen 1. til 3. juni.

LES MER
VELKOMMEN TIL WWW.RISKALIONS.NO

Lions Club Sandnes / Riska er nå på nett. Vårt mål med disse internettsidene er å gi informasjon om klubben og om bygda. Vi har laget en egen lenkeside med mer enn 200 lokale lenker, og vi tilbyr historikk og generell informasjon om Hommersåk. Har du spørsmål eller kommentarer, send en mail til webmaster.
RISKA LIONS CLUB
Riska Lions Club
Postboks 28
4395 HOMMERSÅK

Telefon 48 28 08 99
E-post: webmaster@riskalions.no

Charterdato: 29.10.1984
Klubbhus: Klokkarlåven, Stemmen
UTLEIE AV LIONSHUSET

Den gamle Klokkarlåven like ved Stemmen disponeres av Riska Lions. Huset er tilgjengelig for utleie. Bestill online.

ONLINE BOOKING AV KLOKKARLÅVEN
SITATET

Copyright 2013 © Lions Club Sandnes / Riska
  Utviklet av iServ AS / 
Commentum Forlag AS